AP New Generation...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AP New Generation...

AP New Generation...
 
rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Forumo Istorija

Go down 
AutoriusPranešimas
Lorencas Navarro

Lorencas Navarro

Pranešimų skaičius : 459
Join date : 2009-07-17
Age : 32

Forumo Istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Forumo Istorija   Forumo Istorija I_icon_minitimeTr. 07 22, 2009 2:57 pm

Čia bus surašyta Foruma Istorija kurią pildysim visalaik,bus nupasakoti įvykiai.
Atgal į viršų Go down
Lorencas Navarro

Lorencas Navarro

Pranešimų skaičius : 459
Join date : 2009-07-17
Age : 32

Forumo Istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo Istorija   Forumo Istorija I_icon_minitimeKv. 07 23, 2009 5:03 am

Viskas prasidėjo 2006 metais,susirėmimas su Triados nariais vyko prie tilto.Prie Tilto buvo nužudyti Cruzas Navarro,Ivanas Ferreras,Andres De Marco ir Allegra (Riganti) De Marco.Vaikai buvo palikti Papludymyje ir iš tolo viskas kuo puikiausiai matėsi.Visiškai sukrėstas buvo Lorencas Navarro nes matė kaip nužudė jo tėvą,visi kiti taipat matė irgi buvo sukrėsti.Lorencas dingo iš namų ir iškeliavo į ameriką,ten išmokęs praktikuotis magijos,kaip jo tėvas.Alma išvyko taipat ir pabaigė mokslus taipat amerikoje.Kristina irgi išvyko tačiau apie ją kolkas nieko nežinoma.Feliksas.Feliksas yra Pablo ir Claros sūnus paklausęs mamos kur jo gimtinė pasakė kad Argentina ir grįžo į Argentiną.
Po kelių metų susitiko Lorencas,Alma ir Feliksas.Lorenco sesuo buvo sukrėsta ir negalėjo nusiraminti dėl tėvo mirties,ją visiškai sugniuždė ir jai neberūpėjo niekas nei mokslai kuriuos kažkaip pabaigė,jai mama nupirko būgnus nes pastebėjo kad Bene pritapo prie muzikos.Kevin Ferrer antrasis Ivano ir Candellarios sunus.Kuris taipat buvo išvykęs tačiau sugrįžo.Clara Troglio,vos tik grįžus į kino teatrą išsiuntė laiškus Lorencui,Almai ir Feliksui.Rašantiems kad jie turi tęsti pradėtą tėvų darbą.Tačiau už viso to slepiasi jų priešai Triados nariai.Kuriai priklauso užsislapstinęs turtuolis Taylor,kurio pavardė ištikrūjų yra Riganti.Tayloras yra Gino Rigančio sunėnas.Tačiau niekas to nežino.Ginui mirus jis gavo laišką.Kuriame buvo aiškiai nurodyta,kam jis turi atkeršyti ir ką daryti su visa lyga.Maria Del Cerro-Tayloro būsima žmona.Marylin-Cruzo žmona kuri netrukus atsigulė į ligoninę prisimindama savo vyrą prisirijo tablečių,ir teko gulkdyti į ligoninę išvalyti visas tabletes.Lorencas.Atrado Triados bunkerį tačiau nepastebėjęs Triados pakaliko netrukus krito ant žemės ir jam sutrenkė.Pakalikas vardu Maksas paskambino Taylorui ir pranešė kad kažkoks vaikinas įsibrovė pas juos.Atvykus jam jis susitiko su tuo metu ieškančio draugo Feliksu kuris persimetė keliais žodžiais su Tayloru.Tayloras su Maksu pridaužė Lorenca ir liepė jį išmesti kur nors.Išėjęs Maksas su Lorencu pro galinį išėjimą metė jį į upę ir peršovė jo kūną.Lorencas guli ligoninėje.Tačiau jau atsigavęs.Visi trys "Špagų Lygos" nariai surimtėjo po šito išpuolio ir aiškinasi kas tas Tayloras Skitschas ištikrūjų.
Atgal į viršų Go down
Benita Navarro
LittleSister
Benita Navarro

Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-07-21
Age : 30

Forumo Istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo Istorija   Forumo Istorija I_icon_minitimePen. 07 24, 2009 4:47 am

Benita, iskaudinta, tuo, kad mama jos gal nebemyli, sutinka nueit i pasimatyma su savo pusbroliu Kevinu. Tenai Kevinas jai prisipazino, kad ja yra isimylejas. Benita i tai atsake buciniu. Veliau jie nuejo pas ji i namus. Pas ji siek tiek isgere, pradejo glamonetis. Benita buvo siek tiek suabejojus, bet bemieges naktys padare savo. Jie permiegojo ir tai buvo Benitos pirmas kartas. Po to, Benita aplanke savo motina ligoninej ir atejus Kevin, nuejo pas broli. Aiskiai rodydami, kad Benita ir Kevinas bendrauja ne kaip gimines, supykde Lori. Mama pamacius Benes ir Kevino santykius tai pat isiuto. Kai Kevinas isejo, Benita iskart motinai isreze viska ka mano apie ja ir motina savo ruoztu isvijo is namu. Bene, kol kas gyvena pas Kevina ir pagaliau jam pasake, kad ji myli.

Loris prisipazino Almai, kad ja myli ir jausdama ta pati, ji atsake teigiamai. Nakti praleido vienoj, placioje, ligonines lovoje.

Feliksas vel susitiko su Tayloru, tas jam padave kazkokius dokumentus apie lyga.

Tayloras eiline nakti praleides su Maria, dingo. Maria niekaip negalui ismest is galvos vaikino, kuris jai padovonojo roze.

_________________
Forumo Istorija Little13
Atgal į viršų Go down
http://breaking.darkbb.com
Lorencas Navarro

Lorencas Navarro

Pranešimų skaičius : 459
Join date : 2009-07-17
Age : 32

Forumo Istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo Istorija   Forumo Istorija I_icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 2:43 am

Paaiškėja,kad Tayloras yra Rigantis ir tolimas Almos bei Felikso dėdė.Feliksas aplanko Taylorą ir išsiaiškina,kad jie giminės,tuo metu Lorencas pasinaudojęs savo sugebėjimais peršoka ilgą sieną ir netrukus nulekia link namo ir užlipa link vonios kambario,ten susitinka su Maria,kuri padaro staigmena norėdama atsiduoti Lorencui,tačiau kai pasikalba Feliksas su Tayloru nieko neišdega,nes Tayloras grįšta prie vonios kambario ir kategoriškai girdėjęs vyro balsą ir jos.Velniškai supyksta,nes jis nekenčia išdavystės.Tačiau Lorencas pasprunka ir palieka vizitinę kortelę,Tayloras suėmęs Maria pradeda rėkti ir purtyti ją tačiau ji išvengia šito ir sumeluoja,kad jinai skaitė knygą kurioje isijautė į vaidmenis ir pavaidino vyrišką balsą.Tayloras pamatęs,kad tikrai vonios kambaryje yra knyga maldauja atleidimo ir ji išeina,nusirengęs rubus atsigula į vonia,o Maria paėmusi vizitinę kortelę su Lorenco adresu bei numeriu dingsta iš kambario,persirengusi iškeliauja iš namo nes gavo Tayloro leidimą pasivaikščioti.Jinai atsiranda prie bustinės ir paskambinus Lorencui pasikalba ir Lorencas ateina.Tuo metu Marylin iš tilto ateina į bustinę ir pasikalba su sunum tačiau jis išlekia pas Maria ir atsiveda ją į bustinę ir supažindina Alma bei Feliksą.Tačiau Alma nugirsta kai kalba pradėjo eiti apie Taylorą.Ir išsigandus,kad gali būti bėdų nueina ant lovos ir pas ją ateina Feliksas.Jie kalbasi apie Felikso tėvą.Tačiau Maria paprašo,kad jai leistų pasikalbėti su Alma.Šios pasikalba ir grįšta Alma atgal ir Lorencas grįšta į savo lovą pradeda aistringai ją bučiuoti.Tačiau atsitinka nelaimė.Felikso pakabukas pradeda švytėti ir pasidaro F raidė.Almos žiedas taipat švyti ir taipat atsiranda A raidė netrukus ir Lorenco bei Kristinos(Krisnos) daiktai kuriuos dovanojo tėvai švyti.Ir netrukus Lorencas netenka samonės.Jis nukeliauja į tranco būseną iš pradžių pasimato su savo tėvu,kuris buvo nužudytas prie tilto atsidūręs toje vietoje tačiau tai buvo neimanoma apginti jo,gauna iš tėvo rankų kažkokį amuletą kuris turi priklausyti Benitai.Keista bet tikrovėje atsiranda Lorenco rankoje amuletas.Po kiek laiko Lorencas nukeliauja į pačią pradžią kur jis ir jo šeima bei draugai alma,Krisna ir jų tėvai buvo patys laiingiausi tame ivykyje.Netrukus Cruzas Lorencą nusiveda atokiau ir pasako,kad papludymyje paslėptas dar vienas daiktas kurį jis turi atrasti,bet pirma turi atiduoti amuletą sesei Benitai.Po kiek laiko atsibunda ir pažvelgia į Alma,Feliksą ir prie jo prisiglaudusią Maria kuri nenusiramino nes manė,kad jam nutiko kas nors blogai.
Kevin Ferrer ir Benita pasimyli be apsauginių priemonių ar tai gali būti nauja gyvybė-vaikas?
sužinosite vėliau.

_________________
Forumo Istorija Oqdlad
Atgal į viršų Go down
Benita Navarro
LittleSister
Benita Navarro

Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-07-21
Age : 30

Forumo Istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo Istorija   Forumo Istorija I_icon_minitimeSk. 07 26, 2009 8:48 am

Maria slapta pabego pas Lorenca, nuo savo suzadetinio. Po praleisto laiko, kai Maria ketino grizti namo, ja prie bustynes ir grazino Taylorui. Tas savo nuoziura, jai dave antausi, po kurio liko Maria liko be samones.

Benitos gavo is brolio, is nezinia kur atsiradusi tevo pakabuti. Lorencas jos issizadejo ir Benita liko iskaudinta. Sugrizusi pas Kevina, ji paliko ir sugrizo pas savo broli. Viska jam papasakojo ir liepe pasitikrinti, ar ji ne nescia.

Lorencas su Feliksu sekdamas savo haliucinacijos (vadinkim daiktus savais vardais), rado auksini rakta.

_________________
Forumo Istorija Little13
Atgal į viršų Go down
http://breaking.darkbb.com
Benita Navarro
LittleSister
Benita Navarro

Pranešimų skaičius : 442
Join date : 2009-07-21
Age : 30

Forumo Istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo Istorija   Forumo Istorija I_icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:17 am

Spagu lyga suplanavo plana - huligana. Panaudoje rasta auksini rakta, jie atrakino slapta kambariuka Triados bare.

Feliksas, isidarbino pas Taylora slaptuoju agentu ((XXDDD)). Dabar jis "snipineja" Triadai.

Kevinas, pasinaudojo Benitos patarimu ir Benitos nuotraukoj isdegino skyle, ir klause saves, kodel ji paliko. Visiskai netycia Benitai nusprendus pasivaikscioti, susitiko su Kevinu ant tilto. Ji jam paaiskino, kodel ji paliko, bet pasake, kad negali but be jo, todel Kevinas prieme sprendima, ja lankyti slapta, naktimis.

_________________
Forumo Istorija Little13
Atgal į viršų Go down
http://breaking.darkbb.com
Sponsored content
Forumo Istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo Istorija   Forumo Istorija I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Forumo Istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
AP New Generation... :: ~Forumo Pradžia~ :: Naujokams-
Pereiti į: